Back
🍗

Chicken Biryani

Live · 6 platforms near Hostel Block C

💰 Save up to ₹124 by picking the right app
AppItemDeliveryFeeTotal
KFC · kfc₹203₹35₹6₹244
Paradise · swiggy₹232₹19₹6₹257
Faasos · faasos₹257₹0₹3₹260
Biryani · eatsure₹269₹29₹3₹301
Mehfil · ondc₹307₹39₹9₹355
Behrouz · zomato₹334₹25₹9₹368
Best Deal · Save ₹124
KF

KFC Biryani Bucket

4.2(1,600)·on KFC

₹244

₹379

Item

₹203

−₹135

Delivery

₹35

Platform

₹6

Total

₹244

48 min · 2.2 km512 g · ₹47.7/100gUpdated 1m ago
Sw

Paradise Biryani

3.9(1,489)·on Swiggy

₹257

₹356

Item

₹232

−₹99

Delivery

₹19

Platform

₹6

Total

₹257

27 min · 1.0 km473 g · ₹54.3/100g HOSTEL15Updated 8m ago
Fa

Faasos Biryani

4.0(1,674)·on Faasos

₹260

₹346

Item

₹257

−₹86

Delivery

₹0

Platform

₹3

Total

₹260

32 min · 3.0 km538 g · ₹48.3/100gUpdated 1m ago
Ea

Biryani Blues

4.9(1,563)·on EatSure

₹301

₹368

Item

₹269

−₹67

Delivery

₹29

Platform

₹3

Total

₹301

41 min · 1.8 km499 g · ₹60.3/100g CAMPUS25Updated 8m ago
ON

Mehfil Biryani

4.7(1,637)·on ONDC

₹355

₹389

Item

₹307

−₹34

Delivery

₹39

Platform

₹9

Total

₹355

25 min · 2.6 km525 g · ₹67.6/100g STUDENT20Updated 8m ago
Zo

Behrouz Biryani

4.4(1,526)·on Zomato

₹368

Item

₹334

Delivery

₹25

Platform

₹9

Total

₹368

34 min · 1.4 km486 g · ₹75.7/100gUpdated 1m ago