Back
🍕

Margherita Pizza

Live · 6 platforms near Hostel Block C

💰 Save up to ₹120 by picking the right app
AppItemDeliveryFeeTotal
Pizza · pizzahut₹127₹19₹6₹152
Pizza · zomato₹148₹35₹6₹189
Domino's · dominos₹189₹0₹3₹192
La · swiggy₹196₹29₹3₹228
Local · ondc₹218₹25₹9₹252
Oven · eatsure₹224₹39₹9₹272
Best Deal · Save ₹120
Pi

Pizza Hut

4.9(2,155)·on Pizza Hut

₹152

₹279

Item

₹127

−₹127

Delivery

₹19

Platform

₹6

Total

₹152

39 min · 4.0 km391 g · ₹38.9/100g WELCOME50Updated 8m ago
Zo

Pizza Hut

4.6(2,044)·on Zomato

₹189

₹288

Item

₹148

−₹99

Delivery

₹35

Platform

₹6

Total

₹189

48 min · 2.8 km352 g · ₹53.7/100gUpdated 1m ago
Do

Domino's Pizza

4.4(2,118)·on Domino's

₹192

₹255

Item

₹189

−₹63

Delivery

₹0

Platform

₹3

Total

₹192

32 min · 3.6 km378 g · ₹50.8/100gUpdated 1m ago
Sw

La Pino'z

4.1(2,007)·on Swiggy

₹228

₹277

Item

₹196

−₹49

Delivery

₹29

Platform

₹3

Total

₹228

41 min · 2.4 km339 g · ₹67.3/100g STUDENT20Updated 8m ago
ON

Local Pizzeria

4.2(2,192)·on ONDC

₹252

₹291

Item

₹218

−₹39

Delivery

₹25

Platform

₹9

Total

₹252

46 min · 0.9 km404 g · ₹62.4/100gUpdated 1m ago
Ea

Oven Story

3.9(2,081)·on EatSure

₹272

₹297

Item

₹224

−₹25

Delivery

₹39

Platform

₹9

Total

₹272

25 min · 3.2 km365 g · ₹74.5/100g FLAT30Updated 8m ago