Back
🥞

Masala Dosa

Live · 5 platforms near Hostel Block C

💰 Save up to ₹68 by picking the right app
AppItemDeliveryFeeTotal
Dosa · zomato₹74₹0₹3₹77
Faasos · faasos₹66₹29₹3₹98
MTR · ondc₹96₹25₹9₹130
Faasos · eatsure₹113₹19₹6₹138
Sagar · swiggy₹97₹39₹9₹145
Best Deal · Save ₹68
Zo

Dosa Plaza

4.2(3,228)·on Zomato

₹77

₹127

Item

₹74

−₹50

Delivery

₹0

Platform

₹3

Total

₹77

20 min · 2.5 km324 g · ₹23.8/100gUpdated 1m ago
Fa

Faasos South

4.5(3,339)·on Faasos

₹98

₹163

Item

₹66

−₹65

Delivery

₹29

Platform

₹3

Total

₹98

41 min · 3.7 km143 g · ₹68.5/100g HOSTEL15Updated 8m ago
ON

MTR

4.0(3,302)·on ONDC

₹130

₹162

Item

₹96

−₹32

Delivery

₹25

Platform

₹9

Total

₹130

34 min · 3.3 km130 g · ₹100/100gUpdated 1m ago
Ea

Faasos

4.7(3,265)·on EatSure

₹138

₹151

Item

₹113

−₹13

Delivery

₹19

Platform

₹6

Total

₹138

27 min · 2.9 km117 g · ₹117.9/100g WELCOME50Updated 8m ago
Sw

Sagar Ratna

4.9(3,191)·on Swiggy

₹145

₹169

Item

₹97

−₹24

Delivery

₹39

Platform

₹9

Total

₹145

43 min · 2.1 km311 g · ₹46.6/100g FLAT30Updated 8m ago