Back
🍱

Hostel Veg Thali

Live · 5 platforms near Hostel Block C

💰 Save up to ₹98 by picking the right app
AppItemDeliveryFeeTotal
The · eatsure₹99₹19₹6₹124
Rajdhani · zomato₹146₹0₹3₹149
Faasos · faasos₹142₹29₹3₹174
Maa · ondc₹170₹25₹9₹204
Annapurna · swiggy₹174₹39₹9₹222
Best Deal · Save ₹98
Ea

The Good Bowl

4.1(4,375)·on EatSure

₹124

₹223

Item

₹99

−₹99

Delivery

₹19

Platform

₹6

Total

₹124

27 min · 2.4 km383 g · ₹32.4/100g WELCOME50Updated 8m ago
Zo

Rajdhani

4.8(4,338)·on Zomato

₹149

₹198

Item

₹146

−₹49

Delivery

₹0

Platform

₹3

Total

₹149

20 min · 2.0 km370 g · ₹40.3/100gUpdated 1m ago
Fa

Faasos Meals

3.9(4,449)·on Faasos

₹174

₹235

Item

₹142

−₹61

Delivery

₹29

Platform

₹3

Total

₹174

41 min · 3.2 km409 g · ₹42.5/100g HOSTEL15Updated 8m ago
ON

Maa Ki Rasoi

4.6(4,412)·on ONDC

₹204

₹234

Item

₹170

−₹30

Delivery

₹25

Platform

₹9

Total

₹204

34 min · 2.8 km396 g · ₹51.5/100gUpdated 1m ago
Sw

Annapurna Mess

4.3(4,301)·on Swiggy

₹222

₹241

Item

₹174

−₹19

Delivery

₹39

Platform

₹9

Total

₹222

43 min · 1.6 km357 g · ₹62.2/100g FLAT30Updated 8m ago